logo kpp konkurs nominowany 2019Nominacje

Zwycięzca Konkursu Nominowanego otrzymuje nominację do udziału w KPP 2019 oraz związaną z tym udziałem nagrodę pieniężną w wysokości 1.800,00 (jeden tysiąc osiemset) PLN brutto z tytułu nominacji do II etapu KPP 2019.

(Nominację do wytypowania uczestników KPP 2019 otrzymuje maksymalnie 9 konkursów, w tym Wielkopolski Kucharz Roku.
Status Konkursu Nominowanego otrzymują tylko te konkursy, które zostały zaproponowane przez Radę Programową KPP i spełniają warunki konieczne określone przez Radę Programową KPP na rok 2019
Do KPP 2019 zostają wytypowani kucharze – zwycięzcy Konkursów Nominowanych, które odbędą się w Polsce w roku 2018 i 2019; nominację otrzymuje szef drużyny albo kucharz zdobywca pierwszego miejsca).

Nagrody

 1. Puchar Prezydenta Miasta Poznania pana Jacka Jaśkowiaka

 2. logosadkiewczaSzkolenie w Akademii Kulinarnej Sadkiewicza

  W tym roku uczestnik konkursu wybrany przez dr. Józefa Sadkiewicza, otrzyma możliwość udziału w szkoleniu o tematyce „Polska Kuchnia Myśliwska”, w Instytucie Sadkiewicza, w ramach nagrody "Gra o Staż".
  Uczestnik po zakończeniu szkolenia uzyska certyfikat potwierdzający podniesienie kwalifikacji zawodowych z zakresu towaroznawstwa w kuchni myśliwskiej.
  Wszystkie materiały ze szkolenia dostępne będą dla uczestnika przez 24/h na platformie e-learingowej: www.sadkiewicz.edu.pl

 3. Szkolenie w Akademii Umiejętności "Inspiracja"- Barbara Lujickx

  Zwycięzca otrzyma możliwość udziału w szkoleniu cukierniczym, które odbędzie się w nowo otwartej, nowocześnie wyposażonej Akademii Umiejętności "Inspiracja" - Barbara Luijckx.
  Szkolenie prowadzone będzie pod okiem profesjonalistów z branży cukierniczej, z zakresu: tortów, monodeserów, deserów restauracyjnych, pralin lub trufli, (temat szkolenia do uzgodnienia z uczestnikiem).