OSTOJA CHOBIENICE

Szanowni Zawodnicy, Partnerzy i Goście Konkursu im. Rafała Jelewskiego - Wielkopolski Kucharz Roku 2019, z ogromną przyjemnością powitamy Państwa w przyjaznych progach majątku Ostoja Chobienice. W cudownym miejscu pełnym zieleni i spokoju, na skraju urokliwego parku, spokojnie szemrzącą Szarką i z parskającymi radośnie końmi na padokach.

W odrestaurowanych z pietyzmem budynkach posiadłości czekają na Państwa wygodne, jasne pokoje gościnne urzekające subtelnym rustykalnym klimatem z prywatną łazienką, TV a także swobodnym dostępem do bezprzewodowego internetu. W trosce o bezpieczeństwo Państwa aut przygotowaliśmy monitorowane miejsca postojowe.

Integralnym dopełnieniem pobytu jest zawitanie do komfortowej strefy wellness, gdzie można do woli korzystać z dobrodziejstw jacuzzi, sauny i basenu. W Ostoja Chobienice z łatwością osiągną Państwo stan wyciszenia i odprężenia po stresie związanym ze startem w konkursie, by wieczorem zrelaksowanym uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagród podczas Motylkowej Gali, w pięknie odrestaurowanej Stodole na terenie Ostoji Chobienice.

Czekamy na Państwa z niecierpliwością

Zapraszamy serdecznie