michał23kppW piątek, 07 czerwca w malowniczo położonym majątku Ostoja Chobienice, odbyła się VI edycja Wielkopolskiego Kucharza Roku, konkurs im. Rafała Jelewskiego. 

 Do walki o najwyższe podium, Puchar Prezydenta Miasta oraz nominację do Kulinarnego Pucharu Polski 2019 stanęło 12 uczestników.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie dania głównego, w którym składnikami obowiązkowymi były: królik, cebula oraz gorczyca.

07 czerwca zapraszamy na seminarium "ZERO WASTE" - dotyczące filozofii gotowania bez odpadków, które poprowadzi Emila Dziubaka z Unilever Food Solutions.
Seminarium odbędzie się w godzinach 11:30 - 12:30 w budynku HERBACIARNIA!!! Polecamy !

zerowest

 Poniżej przedstawiamy listę uczestników zakwalifikowanych do XII MISTRZOSTW POLSKI W CARVINGU.

Od 6- ciu lat zawodnicy serwują konkursowe dania na pięknej, klasycznej i białej porcelanie. 

Przedstawiamy listę zawodników VI edycji konkursu Wielkopolski Kucharz Roku, który odbędzie się 7 czerwca br.

Serdecznie zapraszamy na XII Mistrzostwa Polski w Carvingu, które odbędą się 07 czerwca w Ostoi Chobienice, w ramach konkursu kulinarnego Wielkopolski Kucharz Roku im. Rafała Jelewskiego.

Zapraszamy wszystkich zawodowych kucharzy związanych z Wielkopolską do udziału w VI edycji konkursu Wielkopolski Kucharz Roku.

Nasz ubiegłoroczny laureat Marcin Borowczyk odebrał swoją zasłużoną, słodką nagrodę - szkolenie w New Academy of Skills Inspiration / Nowej Akademii Umiejętności Inspiracji w Inowrocławiu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że restauracja Rządcówka w Ostoi Chobienice otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Hermesów Kulinarnych Poradnika Restauratora 2019 przyznawanych dla najwybitniejszych postaci świata gastronomii, w kategorii restauracja z tradycją.

Zaczarowany Magazyn Pełen Magii w Sercach i Iluzji na talerzach zaprasza 9 lutego 2019 sobota godz. 18:00 na karnawałową kolację charytatywną na rzecz podopiecznych fundacji Drużyna Szpiku.